Rozliczaj swoją działalność gospodarczą z portalem Znany Księgowy

Nasza firma Znany Księgowy proponuje usługi księgowe na terenie całej Polski. Biuro rachunkowe Znany Księgowy to ponad 2015 letnie doświadczenie w dziedzinie usług księgowych zdobyte podczas pracy w innych biurach rachunkowych. Cenimy bardzo bezpośrednie kontakty w naszej siedzibie lub siedzibie przedsiębiorcy ale również wykorzystujemy nowoczesne programy umożliwiające zdalną pracę oraz też elektroniczny transfer danych. Proponujemy elastyczne godziny naszej pracy. Zapytaj o cennik naszych usług.

Otrzymując obowiązki naszych przedsiębiorców wobec organów państwowych staramy się wypracować takie warunki, w których nasi przedsiębiorcy mogą skupić swoją uwagę przede wszystkim na prowadzeniu firmy oraz przyczyniać się do jej systematycznego rozwoju i maksymalizowania związanych z tym korzyści finansowych. Pomagamy przedsiębiorcom z życiem prowadzić swoje biznesy, odciążając ich od papierów w których się specjalizujemy i wykonujemy o z zaangażowaniem. Dajemy możliwość spotkań z przedsiębiorcom w siedzibie jego firmy – dojazd do klienta, korzystne warunki cenowe, pomoc w pozyskiwaniu kredytu bankowego – opracowanie dokumentacji bankowej, doradztwo ds. funduszy unijnych. Atrakcyjne ceny na usługi księgowe w naszym biurze rachunkowymhttps://znany-ksiegowy.pl.

Oferta księgowości dla Twojej firmy

Proponujemy również usługę zakładania spółek. Odciążymy przedsiębiorcę z wielu obowiązków jak opracowanie akt osobowych, sporządzanie porozumienia, sporządzanie umów zleceń, sporządzanie świadectwa pracy, opracowanie umów o dzieło, opracowanie wypowiedzenia, ewidencja nieobecności pracowników, sporządzanie umowy o pracę, prowadzenie ewidencji urlopów oraz ustalanie uprawnień do urlopu, aktualizacja rejestru badań lekarskich, zgłoszeń oraz wyrejestrowań w zakresie ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, przygotowanie oraz wysłanie comiesięcznych deklaracji do zus, wyliczenie oraz sporządzanie list płac pracowników etatowych, wyliczenie oraz sporządzanie list płac z tytułu umów zleceń i umów o dzieło. Wasz sukces jest naszym sukcesem. Wierzymy w to, że możemy tobie pomóc. Zaufaj naszym księgowym. Skontaktuj się z nami. W przypadku kontaktu na skypie, telefonicznie, emailowo nasz konsultant odpowie na wszystkie wasze pytania, rozwieje wątpliwości a także doradzi najlepsze możliwe wyjście z danej sytuacji. Firma została założona przez profesjonalistów z dziedziny księgowości na bazie kilkunastoletnich doświadczeń nabytych w prowadzeniu księgowości różnych podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do współpracy z nami.